Neden Biz?

Yılların bilgi ve birikimi ile size en uygun "Profesyonel Koruma ve Güvenlik Hizmetleri" sunan Prens Güvenlik size ihtiyacanız olan tüm alanlarda güvenlik hizmeti vermektedir.

Hizmetlerimiz

Size sunduğumuz “Profesyonel Koruma ve Güvenlik Hizmetleri’den” başlıcaları; Özel Güvenlik Hizmetleri, VIP Koruma Hizmeti, VIP Kurye Hizmeti, Danışmanlık Hizmeti

Bizimle Çalışmak İster misiniz?

Sizde Prens Güvenlik ailesine katılmak istiyorsanız iş başvurunuzu hemen yapınız!..

Hakkımızda

Özel güvenlik şirketleri alanında faaliyet gösteren ve bugün Türkiye' nin en önde gelen şirketleri arasında faaliyet göstermeyi planlayan PRENS GÜVENLİK A.Ş 2011 yılında kurulmuş olup, ilk kurulduğu gün ki heyecanını hala sürdürmektedir. Hızla değişen çağın getirdiği fırsatları hissederek hizmet sunabilen, kısacası değişimle uyum içinde olup, değişimi yöneten şirketler arasındadır.

 

ÖZEL GÜVENLİK

Kamu güvenliğini tamamlayıcı mahiyette olmak üzere, kanun ile korunmasına izin verilen hak ve hürriyetlerin güvenliğini sağlamak amacıyla, kanundaki koşullara uygun olarak alınan güvenlik tedbirleridir. Özel Güvenlik Görevlisi ise; 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun kapsamında özel koruma ve güvenlik hizmetlerini yerine getirmek amacıyla istihdam edilen kişi veya kişilerdir.

 

 

Copyright 2012 PRENS GÜVENLİK A.Ş.